Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

Alchymistické Litoměřice očima Radky

Jak se píše v úvodu webových stránek festivalu , jedná se o první festival svého druhu v Severních Čechách.

Na setkání v Hradci Králové v dubnu mi Anička Hýžová řekla, že je pozvaná na panelovou diskuzi o živé stravě  na tuto příjemnou akci a hlavní aktérce diskuze Zdeňce Šímové předala i kontakt na mně. Brzy poté jsme se se Zdeňkou zkontaktovaly a domluvily. Přijala jsem pozvání velmi ráda, vzhledem k tomu, že jsem v Litoměřicích strávila čtyři středoškolské roky a toto město mám zaryté v srdci pro jeho  krásu.

Festival samotný se konal v úžasném prostředí zrekonstruovaného kulturního domu, který v době mých středoškolských studií zdaleka nebyl tak krásný, jako je dnes.  Program byl velmi nabitý atraktivními hosty a velmi zajímavými přednáškami.

Naše panelová diskuze byla příjemně moderovaná Zdeňkou Šímovou, která má s živou stravou již desetiletou osobní zkušenost. Dalšími diskutujícími byla Hanka Zapletalová, která je autorkou knihy o živé stravě „Nevšední gurmán“ a Luděk Šíma, který se  zabývá rolfterapií. Sama jsem si vyzkoušela jeho intuitivní způsob této unikátní metody napravování těla.

alch_lit_3

První člověk, kterého jsem hned při příchodu po Aničce Hýžové uviděla byl Jarda Dušek.  Dostalo se mi objetí a milého úsměvu.

alch_lit_7

 

Další setkání tří autorek knih o syrové stravě.

alch_lit_2

alch_lit_8 alch_lit_9 alch_lit_10 alch_lit_11

 

Příjemná porada aktérů naší panelové diskuze.

alch_lit_16

 

Vzhledem k tomu, že každý z nás diskutujících měl  rozdílné důvody k přechodu na živou stravu a i náš přístup k tomuto životnímu stylu je odlišný, myslím, že pro posluchače mohla být naše diskuze velmi zajímavá a inspirativní.

Děkuji za pozvání, za nádherná lidská setkání, za účast posluchačům a za navázání krásných nových přátelství.

Je mi velkou ctí!!! A těším se někdy příště! :)

 

 

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář