Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

Já pěstitel :)

Nikdy jsem nebyla zrovna nadšená zahradnice, i když jsem moc šťastná, že už dlouho v domě se zahradou žijeme. Zpočátku po přistěhování do Okrouhlé jsem se do svého zeleného tvoření vrhla s nadšením, ale postupně, jak mi rostly děti, přibývalo povinností, mých aktivit a ubývalo času, jsem i rušila své začátečnické záhonky a nechávala je zarůst trávou.

Zahradu jsem si pak užívala především jako relaxační zónu.  Vzhledem k tomu, že moje maminka je velmi nadšená zahrádkářka a vždy nás celé léto a podzim zásobuje mnoha druhy čersvé zeleniny a ovoce, nebyl ani moc důvod toto měnit. Jenže loni  jsem najednou pocítila touhu si moci něco jen tak utrhnout a dát do pusy, když vyjdu ven. A i když běžně spásám plevel, vlastní okurky, ředkvičky, salát, jahody atd. to je prostě něco jiného. Zkrátka se ve mně probudily typicky české geny nadšeného zahrádkáře :)

 

A tak jsem si začala tvořit svou vlastní jedlou zahradu, a jsem tam moc šťastná. V první řadě jsem zjistila, že neexistuje lepší meditace. Člověku se čistí hlava, hýbe a protahuje tělo a rozjasňuje mysl.

IMG_1477IMG_1509

IMG_1479                                   IMG_1506

 

IMG_1478                                   IMG_1493 IMG_1487                                  IMG_1496

 

IMG_1489                                  IMG_1518 IMG_1483                                  IMG_1494

 

, , , , , , , , , , , ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář