Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

Jsem tady na této Zemi, abych žila

Každý z nás stále roste. Myslím tím samozřejmě náš osobní růst, který nemá s výškou nic společného.  Je dnes velmi populární mluvit o probuzení, procitnutí, koučinku, prodává se mnoho knih od mnoha učitelů a koučů, každý hlásá své pravdy a své zaručené návody na štěstí, bohatství, slávu, dokonalé zdraví a kdoví co ještě. Je skvělé, že je takový výběr. Proč? Každý jsme jiný, každý z nás potřebuje jiná slova a jiný přístup. Každého z nás uspokojuje něco jiného- jiné jídlo, jiný sex, jiní lidé, jiné zájmy, jiné bydlení, jiná práce… takže i jiné knihy, jiný kouč (pokud ho potřebujeme), jiný partner… Nakonec většinou všichni docházíme ke stejnému poznání. Každý z nás chce totiž být šťastný a cítit lásku. A v každé knize je to napsáno jen jinými slovy.

Všimla jsem si ale jedné zajímavé věci.  I když kolem mne geometrickou řadou rostou zástupy těch tzv. „probuzených“ , je stále mnoho těch „neprobuzených“ a oni ale také „rostou“. Mění se jejich životní postoje, zahazují své po roky zatvrzelé názory a rozšiřují své vnímání.  Možná je to celkovým zvyšováním vibrací, nevím, tolik se v tom zase nevyznám. Zato u mnoha těch, kteří o sobě hlásají, jak jsou probuzení cítím jejich zvýšené ego, protože oni jsou něco víc, protože už pochopili. :D

A co já? V lecčem jsem už jistě „probuzená “ :) Díky svému egu, jsem si už i pěkně „namlela“, protože ho mám opravdu velmi roztahovačné a sebeprosazující se. A to moje povaha je přitom ze své podstaty hodně introvertní a spíše zakřiknutá. No, jak je vidět, nemusí se to nutně vylučovat. O to těžší je si připustit, jakou má ego nade mnou často moc. Je to však má důležitá zkušenost v mém životě.

Ale už jsem to snad aspoň trošku pochopila. A co? Chtěla jsem létat ve vesmírných výšinách, když jsme ty vesmírné duchovní bytosti a vrátila jsem se na zem. Pochopila jsem, že v těch vesmírných výšinách mohu létat kdykoli jsem mimo své pozemské tělo. Ale teď jsem tady proto, abych „žila“ s nohama pevně na Zemi. Abych prožívala každou pozemskou zkušenost se vším všudy. Vybrala jsem si prožít tento svůj život a proto ho musím vnímat na 100% a ne se vznášet v oblacích, tak jak jsem to dělala mnoho času svého života. Naučila jsem se vděčnosti a lásce k životu. Učím se lásce ke všemu, co mě každý den potká. Učím se vnímat každou kytku, každou věc, každého člověka a každé slovo, které mi řekne. Je to pro mne silná škola, jsem v podstatě velký snílek a tak to ukotvení pro mne není jen tak jednoduché. Ale stojí to za to. Stojí za to umět si užít všechny dary, které nám život dává. I když mezi ně patří i bolest, smutek nebo ztráta. Proto jsme tady, abychom si to všechno dokonale prožili.

IMG_7324 - kopie

IMG_9251      IMG_9256DSC_0199

 

 

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář