Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

Jubilejní desátá veganská večeře v Novém Boru

 

DSC_1156 DSC_1163

 

Veganské večeře se v našem proslulém městě skla dočkaly již desátého repete. Vzhledem k tomu jsme vymýšleli, čím tento večer ozvláštnit. Přivítali jsme mladého talentovaného klavíristu z Nového Boru Davida Tichého, který ohromuje svými skvělými cover verzemi rockových skladeb. Na našem veganském večeru nejprve zajamoval s dalším skvělým muzikantem z našeho města bubeníkem  Vénou Šulcem a pak nám předvedl několik svých již jmenovaných cover skladeb.

 

DSC_1182 DSC_1184 DSC_1204 (1) DSC_1217 DSC_1232 DSC_1244 DSC_1273 DSC_1279

Malým překvapením byla i gratulace jedné mladé oslavenkyni, která patří mezi organizátorky :)

DSC_1312DSC_1323DCIM154GOPRODCIM154GOPRODCIM154GOPRODCIM154GOPRO

 

A největším překvapením byla výstava fotografií naší skvělé kamarádky Zuzky Šlechtové, která je nejen autorkou většiny fotografií z našich veganských večeří, ale také je spoluautorkou fotografií v knize  Zdravě a syrově a  fotí společenské modely Rakay Original.  A další projekty spolu připravujeme.

Účast byla opravdu hojná, mám velkou radost, že se na našich akcích mnoho lidí spřátelilo a stále přicházejí noví zvídaví návštěvníci a všichni si společně užíváme baječné chutě jídel, které většina z nás přináší.

Děkuji všem a těším se na poslední letošní setkání, které se připravuje na poslední pátek před vánočními svátky. Užijte si pohodový advent! :)

autorka fotografií- Zuzana Šlechtová

,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář