Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

IMG_1554

Zdravě a syrově a Štávy a míchané nápoje

619 Kč

Sdílet

Popis produktu

Obě mé knihy za zvýhodněnou cenu

Před šesti lety jsem se ocitla na jedné ze svých životních křižovatek. Ve chvíli, kdy mi moje dcera Linda přivezla film o léčbě pomocí raw food z USA a vyslovila větu “ mamko, to ti změní život“, ani jedna z nás netušila, jak moc…

Tato kniha vznikla ze dvou důvodů, před šesti lety bylo raw food v našich končinách poměrně neznámým pojmem, takže všechny informace a inspiraci jsme s mými dcerami hledaly na cizích webech. Proto jsem si začala své recepty zapisovat. A myslím, že lidem, které živá strava oslovuje, může pomoci v prvním tápání.  A druhým důvodem je to, že jsem výtvarnice a na raw food mne velmi fascinuje  a baví ta úžasná kreativita, se kterou se jídla mohou tvořit a každý den vzniká něco nového, chutného a krásného. Žádné vařené jídlo nehýří tolika barvami, jako to syrové:-)

Ať Vám chutná!

Knihu dostanete s mým osobním „otiskem“ a věnováním.

V divadle Lávka jsme ji pokřtili společně s Jaroslavem Duškem, což mi bylo velkou ctí. 

A zde krátké video z akce-

https://www.youtube.com/watch?v=9JkqLdwDhVE

V běžné stravě, kterou jíme, se vyskytují živiny, vitaminy a další důležité látky ve zcela nedostatečném množství. Existuje ovšem jednoduchý způsob, jak je tělu dodat relativně snadno. Všechny potřebné látky pro naše tělo a mysl najdete ve šťávách a míchaných nápojích zvaných smoothies. Domácí šťávy a míchané nápoje zvané smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny. Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují. Zeleninové a ovocné šťávy a smoothies jsou velmi účinným prostředkem jak odlehčit trávení ozdravit celkově tělo i mysl dodat chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty. V této knize najdete originální, jednoduché a chutné recepty pro přípravu šťáv a smoothies.

Kniha, kterou jsem napsala ve spolupráci s předním odborníkem na Ajurvédu- mudr. Davidem Frejem.

Obsahuje přes 100 receptů fresh šťáv a smoothies z ovoce, listové zeleniny, zeleniny a rostlinných a ořechových  druhů mlék.

Knihu dostanete s mým osobním „otiskem“ a věnováním.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zdravě a syrově a Štávy a míchané nápoje”