Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

Speciál Bio strava Regenerace

Dostalo se mi úžasné možnosti stát se spoluautorkou březnového speciálu časopisu Regenerace- Bio strava.

Velmi oceňuji, že jsem měla volné pole působnosti a mohla jsem to uchopit zcela po svém. Toto krásné psaní a tvoření receptů mi trvalo několik měsíců, kdy jsem si užívala tvoření dobrot a nasávání nových a obnovování a ujasňování již mi známých informací. Zrekapitulovala jsem si tím svou vlastní cestu za zdravým životním stylem a procítila jsem svou radost z tohoto tvůrčího počínání, které mi umožňuje žít tak úžasný život, jaký chci.

Svou část speciálu jsem rozdělila do několika kapitol, v nichž se dozvíte zajímavé informace o tom, proč bio ano. Sama si stále uvědomuji, že bio je normální, neboť tu bylo vždy, tisíce let… Jen nyní jsme si to museli onálepkovat, abychom se v tom vyznali :) Další částí je samozřejmě jaro, neboť stejně jako každý rok se na něj velmi těšíme a s radostí sledujeme každou známku toho, že se již blíží. Pak jsem se probrala několika zdravými výživovými směry, které jsou všechny bezmasé. Připomenula jsem, jakým způsobem se stravovali naši předci a také jsem se zastavila u fenoménu, který mě před dvaceti lety zasáhl a významně přispěl k mému zaujetí zdravou životosprávou a tím byly knihy Fit pro život.

Všechny kapitoly jsou doplněny mnoha recepty a krásnými fotografiemi, za které velmi děkuji své báječné kolegyni a kamarádce Zuzce Šlechtové, se kterou spolupracuji na mnoha svých projektech.

ostružiny biozelenina 2 tvarohové řezy zapečená zelenina-příprava

 

 

 

, , , , , , , ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář