Raw food je náš životní styl, vítejte!

Přihlášení

„Tlustí nemocní a téměř mrtví“ aneb jak vzít zodpovědnost za svůj život a zdraví do svých rukou

Jedním z prvních filmů, které jsem shlédla ne své nové cestě je tento. Velmi doporučuji,

Film vypráví o rozhodnutí, které několika lidem zachrání jejich život.

Začíná tím, že se Vám představí Joe Cross. Je to sympaťák z Austrálie, kde tvrdě pracoval, aby se stal úspěšným podnikatelem. Joe však, jako mnozí z nás, strávil většinu života prací. Nestaral se o své zdraví a proto je notně obézní. Má chronickou kopřivku a cítí se, že už by tady nemusel být moc dlouho. Rozhodne se tedy pro ráznou akci a koupí si odšťavňovač. Společně s tím se rozhodne následujícíh 60 dní zůstat pouze na zeleninových a ovocných šťávách.

Začne cestovat po USA a ve svém autě odšťavňuje. Po své cestě potkává spoustu lidí, kteří jsou více či méně obézní a trpí různými nemocemi. Mluví s nimi o svém rozhodnutí a úspěšném hubnutí. Po pár týdnech se i začíná celkově uzdravovat.

Po návratu do Austrálie však dostává Joe telefonát od řidiče tiráku Phila, kterého potkal na své cestě po USA. Phil je na tom už zdravotně dost špatně a je extrémně obézní. Doktorka mu sdělila, že už se jednoho dne nemusí probudit. Jeho celkový pohyb se skládá z výstupu z kabiny k fastfoodovému okénku a zpět. I tento malý pohyb mu však již dělá problémy.

Joe, tak nabídne Philovi podporu a pobízí jej ať zkusí být alespoň 10 dní na zeleninovo-ovocných šťávách. Pro Phila je to velmi obtížné, ale po deseti dnech, když cítí a vidí výsledky, je odhodlaný pokračovat…

Joe a Phil si na své cestě nezachrání jen svůj vlastní život, ale inspirují i okolí a pomůžou ostatním k pochopení, že nemusí umírat v polovině svého života.

Odkaz zde.

 

, , , , , , , , , , , , , ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář